Знімальну групу телеканалу Міноброни РФ “Звезда” пустили в Україну: “Ми в центрі Києва!”. ВIДЕО

Знімальну групу російського пропагандистського телеканалу “Звезда” пустили в Україну.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті телеканалу “Звезда”.

Як зазначає сайт телеканалу, знімальна група “Звезды” стала одними з перших російських журналістів, пропущених у Київ після запрошення президента України Володимира Зеленського, зробленого на саміті “нормандської четвірки” в Парижі 10 грудня.

Негласна заборона на в’їзд для російських репортерів в Україні діяла з 2014 року.

“Наша знімальна група летить до Києва. Пан президент Володимир Зеленський на пресконференції сам запросив журналістів у гості. Ми вирішили перевірити, чи тримає він обіцянки, чи пропустять нас через митницю. Поруч зі мною оператор у повному спорядженні – техніка та мікрофон з нашим логотипом”, – розповіла кореспондентка “Звезды” Діана Сіразі.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Як зазначають російські пропагандисти, щоб нібито виконати свій професійний обов’язок і потрапити до Києва, журналістам часом доводилося вигадувати причини – казали, що їдуть на концерт, на побачення або що чекає хвора бабуся.

Взаємна заборона на авіасполучення між Росією і Україною, як і раніше, діє. Вона діє із жовтня 2015 року, тому спочатку російським пропагандистам довелося летіти до Мінська і, як вони самі зазначають, вирішальним моментом була українська митниця.

Співробітницю через високий стіл майже не видно, але дівчина дуже привітна. Що дивно, головне питання – “Яка мета вашого візиту?” – не ставить. Хоча, здається, це і так зрозуміло, якщо подивитися на нашого оператора з камерою.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

“Ну ось ми і в центрі Києва! Я на Майдані. Щоправда, поки незрозуміло – чи всім російським журналістам відкрили шлях і чи надовго це?”, – передає з Києва кореспондент “Звезды”.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *