Зникле оснащення ситуаційної кімнати предстане перед вами, його презентує сам Петро Порошенко в інтерв’ю каналу ICTV.

3 хв. 20 сек вашого часу – і зникле оснащення ситуаційної кімнати предстане перед вами, його презентує сам Петро Порошенко в інтерв’ю каналу ICTV. На відео видні меблі, що вивезені, плазми на стінах, що демонтовані при здачі посту, термінали телефонного зв’язку, захищені шифруванням. Порошенко, показуючи обладнання, розповідає, хто і для чого встановив його. Наприклад з другої хвилини ми дізнаємося, що “турецькі” колеги, серед інших, брали участь у обладнанні ситуаційної кімнати.

Мотивація такої відвертості була простою – перемога на президентських виборах. І тому Петро Олексійович, сидячи в зниклому кріслі, тихим голосом мовив, як рятував з цього кабінету цілий світ.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

А сьогодні колишній заступник голови АП Дмитро Шимків дав коментар, з якого випливає, що фінансування та оснащення цієї кімнати – приватна справа громадянина Порошенка. І тому ми не маємо права знати, куди поділося обладнання і хто за нього платив.
https://www.facebook.com/dmitry.shymkiv/posts/10157077677937906

А ви як думаєте?
Вдячність за поширення.

3 хв. 20 сек вашого часу – і зникле оснащення ситуаційної кімнати предстане перед вами, його презентує сам Петро Порошенко в інтерв'ю каналу ICTV. На відео видні меблі, що вивезені, плазми на стінах, що демонтовані при здачі посту, термінали телефонного зв'язку, захищені шифруванням. Порошенко, показуючи обладнання, розповідає, хто і для чого встановив його. Наприклад з другої хвилини ми дізнаємося, що "турецькі" колеги, серед інших, брали участь у обладнанні ситуаційної кімнати. Мотивація такої відвертості була простою – перемога на президентських виборах. І тому Петро Олексійович, сидячи в зниклому кріслі, тихим голосом мовив, як рятував з цього кабінету цілий світ. А сьогодні колишній заступник голови АП Дмитро Шимків дав коментар, з якого випливає, що фінансування та оснащення цієї кімнати – приватна справа громадянина Порошенка. І тому ми не маємо права знати, куди поділося обладнання і хто за нього платив.https://www.facebook.com/dmitry.shymkiv/posts/10157077677937906А ви як думаєте? Вдячність за поширення.

Geplaatst door Vitaly Manko op Woensdag 29 mei 2019

Виталий Манько

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *