Зникле оснащення ситуаційної кімнати предстане перед вами, його презентує сам Петро Порошенко в інтерв’ю каналу ICTV.

3 хв. 20 сек вашого часу – і зникле оснащення ситуаційної кімнати предстане перед вами, його презентує сам Петро Порошенко в інтерв’ю каналу ICTV. На відео видні меблі, що вивезені, плазми на стінах, що демонтовані при здачі посту, термінали телефонного зв’язку, захищені шифруванням. Порошенко, показуючи обладнання, розповідає, хто і для чого встановив його. Наприклад з другої хвилини ми дізнаємося, що “турецькі” колеги, серед інших, брали участь у обладнанні ситуаційної кімнати.

Мотивація такої відвертості була простою – перемога на президентських виборах. І тому Петро Олексійович, сидячи в зниклому кріслі, тихим голосом мовив, як рятував з цього кабінету цілий світ.

А сьогодні колишній заступник голови АП Дмитро Шимків дав коментар, з якого випливає, що фінансування та оснащення цієї кімнати – приватна справа громадянина Порошенка. І тому ми не маємо права знати, куди поділося обладнання і хто за нього платив.
https://www.facebook.com/dmitry.shymkiv/posts/10157077677937906

А ви як думаєте?
Вдячність за поширення.

3 хв. 20 сек вашого часу – і зникле оснащення ситуаційної кімнати предстане перед вами, його презентує сам Петро Порошенко в інтерв'ю каналу ICTV. На відео видні меблі, що вивезені, плазми на стінах, що демонтовані при здачі посту, термінали телефонного зв'язку, захищені шифруванням. Порошенко, показуючи обладнання, розповідає, хто і для чого встановив його. Наприклад з другої хвилини ми дізнаємося, що "турецькі" колеги, серед інших, брали участь у обладнанні ситуаційної кімнати. Мотивація такої відвертості була простою – перемога на президентських виборах. І тому Петро Олексійович, сидячи в зниклому кріслі, тихим голосом мовив, як рятував з цього кабінету цілий світ. А сьогодні колишній заступник голови АП Дмитро Шимків дав коментар, з якого випливає, що фінансування та оснащення цієї кімнати – приватна справа громадянина Порошенка. І тому ми не маємо права знати, куди поділося обладнання і хто за нього платив.https://www.facebook.com/dmitry.shymkiv/posts/10157077677937906А ви як думаєте? Вдячність за поширення.

Geplaatst door Vitaly Manko op Woensdag 29 mei 2019

Виталий Манько

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *