Телеканал ZIK заявляє про підготовку силового захоплення телеканалу.

Про це говориться заяві ZIK, повідомляють Українські Новини.

“З усвідомленням всієї серйозності цієї заяви і її наслідків, телеканал ZIK вважає за необхідне терміново повідомити глядацькій аудиторії, правоохоронним органам і міжнародним правозахисним організаціям про те, що на наш канал уже найближчим часом готується атака”, – сказано в ньому.

Відповідно до повідомлення, силове захоплення Жовтневого палацу, де розташовано телеканал, може статися в будь-який момент.

Зі слів телеканалу, з надійних джерел їм стало відомо, що за організацією захоплення стоїть Адміністрація Президента, однак здійснюватися атака на телеканал буде руками підконтрольних їй радикальних організацій.

“Отримана нами інформація підтверджує і той факт, що захоплення телеканалу ретельно планувалося заздалегідь. Так, за вказівкою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова 1 березня 2018 Національна гвардія України в однобічному порядку без будь-яких пояснень розірвала угоду про охорону телеканалу”, – говориться в заяві.

Телеканал ZIK просить уважати цю заяву офіційним зверненням до Адміністрації Президента, особисто до Президента Петра Порошенка, Верховної Ради, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Національної гвардії.

ZIK розцінює спробу встановлення контролю над телеканалом не тільки як загрозу нинішній незалежній редакційній політиці, а і як загрозу майбутньому каналу.

Як повідомляли Українські Новини, 15 грудня 2017 року телеканал ZIK заявляв про спробу рейдерського захоплення з боку депутата Верховної Ради Гліба Загорія (фракція “Блок Петра Порошенко”).

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.