Журналіст-розслідувач Гнап заявив, що йде у політику

Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап заявив, що завершує кар’єру журналіста та займатиметься політикою.

Про це Гнап повідомив у коментарі Громадському. Він зазначив, що незабаром планує вийти із складу громадської організації «Громадське телебачення».

«Я думаю, що від завтрашнього дня я направлю заяву про вихід із складу засновників Громадського телебачення, щоб не було конфлікту інтересів і щоб взагалі не порушувати журналістську етику», — сказав Гнап.

У своєму Facebook журналіст опублікував відеозвернення і повідомив, що візьме участь у парламентських виборах. 

«Обов’язково візьму участь у парламентських виборах. Стосовно президентських, то я закликаю всіх політиків демократичного табору об’єднатися заради праймеріз, на яких обрати найкращого і найдостойнішого кандидата, якого ми всі підтримаємо. Особисто я готовий взяти участь у цих президентських праймеріз. Хоча ця ідея видається мені абсолютно божевільною. Але тільки божевільні ідеї по-справжньому змінюють світ», — заявив Гнап. 

Друзі, така штука… Так само як і ви, останнім часом ставлю собі ті кляті питання. Чому через чотири роки після Майдану знову доводиться обирати між обличчями, які добряче набридли ще до Майдану? Чому ніхто так і не сидить за корупцію? Чому ворожа агентура почувається прекрасно, а дехто з них керує містами, засідає в Раді, робить бізнес з президентом? Чому толком так і не проведена жодна глибока реформа? Чому ті, кого вчора схопили за руку на крадіжках, сьогодні по телевізору вчать нас жити і ще щось патякають за патріотизм….Ми всі знаємо відповідь на ці питання. І вона проста:поки вони всередині влади, а ми назовні – нічого не зміниться. "Не лізьте в політику, це така брудна штука! – кажуть нам ці діячі – Так, ми – корупціонери і зрадники. Ми вимастилися в цій багнюці як свині, то вже будемо якось … – додають вони – А ви, порядні люди, тримайтесь від політики подалі. Залиште цю брудну справу нам!" – підсумовують вони.Часто можна почути, що наші колеги-журналісти раніше пішли у владу і їм мало що вдалося. Тому, мовляв, який сенс іти в політику? Що це дасть?По-перше, їм вдалося не так вже й мало. А по-друге, вдалося б набагато більше, якби їх не було так обмаль у владі. Скільки порядних народних депутатів ви можете назвати? 10? 20? І це з понад 400…. Відтак, я прийняв рішення залишити журналістику. І йти в політику. Бо я можу зробити ще тисячу журналістських розслідувань. Викрити ще дві тисячі корупціонерів. Але бачу, як рік за роком вони все спокійніше почуваються. І нахабно сміються тобі в обличчя, знаючи, що навіть втративши посаду, влаштують туди свого кума, через якого так само крастимуть наші податки і наше спільне майно.Чим більше їх там, а нас там менше – тим довше триватиме ця безнадія. Тим більше людей поїде з країни. Чим більше нас там, а їх там менше – тим більше шансів на справжні зміни.Це не політологія. Це фізика, друзі. Природа не терпить порожнечі. Якщо порожнеча не заповнюється твердою речовиною, вона заповнюється лайном. Тому настав час викидати лайно з влади. Даруйте вже за прямоту і відвертість. Як самим не стати лайном, де брати гроші, і що робити, щоб справді змінити країну – незабаром більше подробиць тут у моєму фб. Бо я це рішення прийняв не спонтанно. Є багато що розповісти, про що порадитись. І про що вас розпитати.І головне: нарешті зробити разом те, заради чого ті, кого немає з нами, віддали своє життя.Почнемо, ж друзі! Ось моє коротке відеозвернення, за яке велика подяка Bohdan Kutiepov. А за фото дякую прекрасній Hanna Hrabarska.Лайк та репост всіляко вітаються. І не перемикайтесь!

Geplaatst door Dmytro Gnap op Maandag 25 juni 2018

Гнап наголосив, що більше не займатиметься журналістською діяльністю. 

«Відтак, я прийняв рішення залишити журналістику.  І йти в політику. Бо я можу зробити ще тисячу журналістських розслідувань. Викрити ще дві тисячі корупціонерів. Але бачу, як рік за роком вони все спокійніше почуваються. І нахабно сміються тобі в обличчя, знаючи, що навіть втративши посаду, влаштують туди свого кума, через якого так само крастимуть наші податки і наше спільне майно», — написав він.

Також у зверненні Гнап додав, що його колишні колеги-журналісти, які раніше пішли у політику, залишаються у меншості. «Наші колеги, які раніше пішли у політику, зараз залишаються там  у переважній меншості. Тому я вирішив не лишатися осторонь», — додав він. 

Нагадаємо, журналісти Мустафа Найєм та Сергій Лещенко у 2015 році вирішили залишити професійну діяльність та пішли у політику. Вони обралися депутатами до парламенту від партії «Блок Петра Порошенка». 

Крім того, у 2014 році у політику вирішив піти журналіст Сергій Висоцький: він обрався депутатом він «Народного фронту».

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *