У Дніпрі почали виробляти картонні еко-труни. За словами творців, вони відмінно горять і швидко розкладаються у землі.

При цьому дизайн можна замовити будь-який: для романтиків – червоні троянди і ангели, для любителів гламуру – стрази. Є навіть труни для шанувальників BDSM і з національною символікою.

Для презентації зимової колекції автори влаштували еротичну фотосесію під гаслом: “Смерть – це сексуально. Ерос і Танатос разом!”

Про це повідомляє “КП в Україні”.

Засновник компанії з виробництва дизайнерських екологічних трун Катерина Спіцина розповіла:

«Мета фотопроекту – дати розуміння людям, що смерть сексуальна. Отже, її не варто боятися! Багато дослідників і філософи підтверджують, що з сексу починається життя людини, а смертю — закінчується. Та й взагалі все в світі дуально, складається з протилежностей: наприклад, добро і зло, любов і ненависть. У нашому розумінні – це смерть і секс».

Запрошені моделі, за словами Катерини, відомі та успішні жінки. Вони охоче позували біля трун, хоча лягти всередину не ризикнули. Усі дівчата на фото у відвертих сукнях: коротких або з декольте.

Ще одна перевага еко-трун — вартість. Вони дешевші за лаковані дерев’яні, адже на них затрачається на 80% менше деревини.

Творець ритуальної новинки каже:

«Мене часто запитують, чи не боялися наші красуні фотографуватися в такій незвичній обстановці. Відповім, що ні крапельки! У трунах немає нічого страшного. Їх наші предки взагалі використовували як ящик накопичення енергії, лежали там. Це потім в гробах почали ховати».

Крім своєї екологічної концепції, розробники картонних похоронних атрибутів запевняють, що таким чином допомагають душі покійного потрапити в рай. Мовляв, поки тіло не розкладеться, душа буде раз у раз повертатися до нього, тому що вона була дуже прив’язана за життя до своєї зовнішньої оболонки.

Катя Спіцина запевняє:

«При використанні цього матеріалу навколишньому середовищу завдається мінімальної шкоди. Картон розкладається в землі швидко, а в печі крематорію згорає за лічені хвилини. До речі, аналог таких трун є тільки у Великобританії. Для України — це новинка».

Світлини відверто вдягнених дівчат із дизайнерськими трунами у мережі Facebook сприйняли критично.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.