Зґвалтування поліцейського у Василькові: суд виправдав обвинувачуваного

Обухівський районний суд Київської області виправдав чоловіка, якого звинувачували в зґвалтуванні правоохоронця у Василькові.

Про це  повідомило джерело у суді.

Інцидент стався 15 листопада 2017 року. Тоді журналіст Володимир Бойко, посилаючись на добове зведення поліції, повідомив у Facebook про зґвалтування двома невідомими чоловіками 24-річного поліцейського.

Правоохоронець 1993 року народження, чиє ім’я не називалося, звернувся у Васильківське відділення поліції. Він повідомив, що двоє невідомих напали на нього й «задовольнили свою статеву пристрасть неприродним способом». Постраждалий виявився співробітником поліції ДСО. Журналіст повідомляв, що потерпілий познайомився в супермаркеті з двома чоловіками, які запропонували йому випити з ними.

Він погодився, але під час розпиття алкогольних напоїв у них виник конфлікт, у ході якого правоохоронця побили і зґвалтували. За словами інсайдера видання, суд встановив, що заявник був гомосексуалістом, а статевий акт відбувався за взаємною згодою. Отримана Фемідою у ході слідства інформація стала підставою для виправдувального вироку. Доля другого обвинувачуваного наразі невідома.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *