Зеленський визначився з потенційним очільником СБУ – це фігурант скандалу з отруєння Ющенка

Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив, що ключову п’ятірку своєї команди представить після виходу до другого туру виборів президента.

Також він розповів, що розглядає кандидатуру Ігоря Смешка (фігурант скандалу з отруєнням екс-президента Віктора Ющенка, — ред.) на пост глави СБУ в разі його перемоги на виборах. Про це він сказав на зустрічі з провідними бізнес-асоціаціями в Києві в понеділок, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Ми хочемо представити ключових людей до кінця другого туру, якщо ми туди пройдемо. За ніс водити людей не будемо – ми п’ятірку назвемо. Решту – там на це буде до президентських повноважень майже 2,5 місяця. Я вважаю, нам цього часу вистачить, щоб усіх знайти”, – сказав Зеленський.

За його словами, він бачить у своїй команді людей, які прийшли на зустріч із ним і висловив сподівання, що вони також бачать себе у його команді.

Зазначається, що у бесіді також брали участь екс-глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк, колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, народний депутат Сергій Лещенко і співвласник “Нової Пошти” В’ячеслав Климов.

Зеленський також додав, що команда – “дуже складне питання”, і з деякими потенційними кандидатами на ключові державні посади не вдалося досягти домовленості.

“Ось є персонаж, я з ним вів переговори, тому що ми знаємо один одного з моменту захисту Краматорського аеропорту в 2014 році – Кривонос Сергій Григорович, він захищав. Супер офіцер, який наразі став… заступником голови РНБО. Він – кандидат у президенти, ми з ним зустрілися, домовилися, як воно буде потім – побачимо, але в секторі оборони ти – №1, я тебе бачу”, – сказав кандидат.

За словами шоумена, вони з Кривоносом домовилися, що підпишуть меморандум про підтримку після другого туру виборів президента.

“Після цього через два дні та походу до Адміністрації президента він знявся на користь Петра Порошенка. Я не знаю, з чим це пов’язано, але я можу просто сказати, що ця людина була на це місце”, – сказав Зеленський.

Що стосується Служби безпеки України, то, за його словами, “треба дивитися на офіцерів у других і третіх ланках у службі”.

“Багато нам пишуть, і в онлайн-опитуванні… Не знаю цю людину, але всі хвалять Смешка (екс-глава СБУ, кандидат у президенти Ігор Смешко, – ред). Не знаю, ніколи не спілкувався, тому не можу зробити поки що висновків”, – зазначив він.

За його словами, після ознайомлення з інформацією про потенційного члена команди потрібно провести з ним якийсь час.

“Я маю з ним пожити – я не знаю, як можна по-іншому людей брати на роботу”, – резюмував кандидат у президенти.

Зеленський також заявив, що має намір максимально боротися з корупціонерами всіма можливими способами.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *