Зеленський відповів на звернення українських лікарів. Відео

Президент Володимир Зеленський відреагував на озвучені українськими медиками проблеми в зв’язку з епідемією коронавірусу.

У вечірньому зверненні 3 квітня Зеленський повідомив, що влада намагається якомога швидше вирішити ці завдання.

Стосовно звернення лікарів із міста Монастириськ. Наразі в лікарні є 4 апарати ШВЛ. Місцеве управління закупить ще. Працівників забезпечено костюмами й респіраторами на найближчі дні, йде робота над їхнім повним забезпеченням усім необхідним.

Медики міста Дубна звернули увагу на те, що лікарів “швидкої” не забезпечено засобами індивідуального захисту. Ми відправили тисячу захисних костюмів та 6 тисяч масок саме для цих медичних працівників. Але Департамент охорони здоров’я Рівненщини, розподіляючи засоби, на жаль, помилився і нічого не передав екстреній медичній допомозі. Вчора питання було частково вирішено.

Ми вирішуємо й питання, які порушили у своєму зверненні лікарі Одеського обласного медичного центру. Також виправлено несправедливу ситуацію, у якій опинилися працівники екстреної медичної допомоги. Їм буде виділено грошову надбавку за протидію коронавірусу. Вчора МОЗ видав відповідний наказ“, – розповів президент.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Також Зеленський розповів про те, що 4 квітня в рамках двосторонньої взаємної допомоги в Італію відправиться українська медична група. Наші медики допоможуть італійським лікарям в боротьбі з пандемією, а через два тижні повернуться в Україну з цінним досвідом і знаннями.

obozrevatel.com

Сайт не фінансується ні державою, ні міжнародними грантами. Читай, аналізуй, поширюй! З повагою, редактор незалежного інформаційного дайджесту «Україна – це ТИ».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *