Кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський пояснив, що його стратегією було достукатися до людей без популістських гасел і вихваляння.

Про це він заявив в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”, що належить олігархові Ігорю Коломойському.

Ведуча зазначила, що Зеленський довго не виходив у публічний простір і уникав спілкування з журналістами, через що до нього стали застосовувати словосполучень “кіт у мішку”.

“Якщо порівнювати двох кандидатів – мені здається, краще кіт у мішку, ніж вовк в овечій шкурі”, – заявив шоумен, переходячи з російської на українську і навпаки.

“Друга теза: я ні від кого не ховався, це наша стратегія. Я не ходжу на ток-шоу, я поважаю ведучих, експертів і журналістів – я не можу ходити туди, де сидять люди старої влади і вони просто собачаться, займаються просто піаром – нічого путнього”, – пояснив він.

Зеленський додав: “Чим займається зараз Верховна Рада? Які законопроекти Верховна Рада прийняла за час цих політичних перегонів? Раз, два, три, чотири, п’ять – назвіть щось! Просто робота ні про що”.

“Я хотів їм показати, що без цього ось вихваляння, без цього популізму – ми їх зробимо. І ми їх зробили!”, – заявив він.

“Я не ховаюся від журналістів. Я дійсно працюю, у мене перехідний період дуже складний! Крім того, сміття, яке на мене вилили… У мене є студія “Квартал 95” – це мої рідні люди, мої людоньки улюблені. Це великий бізнес. Я передаю повноваження“, – пояснив Зеленський.

“У мене 500 запитів від західних ЗМІ – і така ж кількість від українських журналістів. Я не можу розірватися. Пробачте мені, будь ласка, якщо я образив когось із журналістів”, – розповів він.

Зеленський додав: “Вибачте, я жива людина. І у мене ще є діти. І ось сьогодні мій хлопчик захворів – каже: навіщо ти йдеш? Я не тисну на жалість, я хочу пояснити”.

“Я жива людина я йду в політику як жива людина. Я багато чого не знаю, у мене немає досвіду – все це правда. Але я така ж людина, як усі громадяни України, – і я хочу таким залишитися”, – сказав він.

“І найголовніше в стратегії – це вишенька на торті: наше відео. Такі звернення будуть, якщо ми переможемо – ми так само будемо спілкуватися з нашим суспільством. Тому що коли з’являється тільки одне відео – а я не вмію говорити одне й те саме… Тому наше відео – це була вишенька на торті”, – підсумував Зеленський.

Олена Рощенко, УП

Ми хочемо тримати з вами зв’язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook, якщо хочете бути в курсі новин та важливої інформації, або підписуйтесь на нашу Facebook-групу.

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.