Зеленський скасував два укази Порошенка

Президент України Володимир Зеленський скасував два укази свого попередника Петра Порошенка. Йдеться про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та призначення на цю ж посаду Володимира Горковенка.

Так, указом №322 Зеленський скасував указ Порошенка від 4 травня №186 про звільнення Артеменка з Нацради, тим самим повернувши його на колишню посаду.

Ще одним указом №324 президент звільнив Артеменка з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.


Указ Зеленського про звільнення Артеменка з НКРЗІ

Окрім того, Зеленський указом №323 звільнив Володимира Горковенка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Читайте также:  Перші таблетки від COVID-19 схвалили в ЄС


Указ президента про звільнення Горковенка з Нацради

Зауважимо, Юрій Артеменко 4 травня сам подав у відставку  Голова Нацради з питань теле- і радіомовлення Артеменко подав у відставку з посади голови Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення. Він очолював орган з 2014 року. Артеменко у своїй заяві повідомив, що термін його повноважень як члена Національної ради завершується у липні. Проте, він прийняв рішення піти з посади на два місяці раніше через дві причини: втому від роботи у постійному стресі протягом 5 років та через пропозицію перейти на іншу роботу.

Читайте также:  Тисяча гривень за вакцинацію буде виплачена на віртуальні платіжні картки через "Дію", - Шмигаль. ВIДЕО

У цей же день Порошенко звільнив Артеменка з посади члена Нацради.

Новим членом Нацради п’ятий президент призначив Володимира Горковенка  Порошенко призначив нового члена Нацради з питань теле- і радіомовлення , який раніше працював завідувачем відділу в Головному департаменті інформаційної політики Адміністрації Президента.

Що відомо про Юрія Артеменка?Український журналіст, політик, громадський діяч, народний депутат України IV та V скликань, був головою Запорізької обласної державної адміністрації у 2005 році, екс-голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

У 2013 році став заслуженим журналістом України, а в 2014 році потрапив у “100 найвпливовіших українців” журналу “Фокус”.

24tv.ua

Читайте также:  Убить мало? Бизнесмен из США “заказал” украинского министра, который его обокрал

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *