Зеленський раптово відкликав законопроєкт про децентралізацію

Президент України Володимир Зеленський відкликав поданий ним раніше проєкт закону щодо децентралізації влади та скерував його на доопрацювання.

Як повідомляється на сайті лідера України, таке рішення було ухвалено під час його зустрічі із заступниками голови фракції партії “Слуга народу” Давида Арахамії.

“За результатами зустрічі глава держави вирішив відкликати поданий ним раніше проєкт закону “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)” (реєстраційний номер 2598) і скерувати його на доопрацювання”, – йдеться у зверненні.

Зазначається, що посадовці обговорювали питання, пов’язані із завершальним етапом реформи децентралізації. Зокрема, вони домовилися про створення в Україні системи спроможних місцевих громад.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

“Розвиток місцевого самоврядування повинен поєднуватися з дієвими конституційними механізмами захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, а також конституційних прав і свобод громадян”, – стверджує сайт глави держави.

Крім того, президент і народні депутати висловили спільну думку про те, що внесення змін до Конституції щодо реформи децентралізації потребує детального обговорення та консультацій із представниками всіх сторін.

Зауважимо, що раніше посольства Німеччини, Швеції та Канади в Україні виступили з критикою законопроєкту президента Володимира Зеленського про децентралізацію. Дипломатичні відомства закликали Верховну Раду не поспішати з ухваленням суперечливого документа й доопрацювати його.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

obozrevatel.com

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *