Збільшення штрафів за відмову в пільговому перевезенні ветеранів не розв’язало проблеми, – Коляда

Міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда заявляє, що збільшення штрафів за відмову в пільговому перевезенні ветеранів не розв’язало цієї проблеми.

“Це був важливий для нас законопроєкт, але він не розв’язав проблеми”, – сказала Коляда в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”, відповідаючи на питання, чи вирішило проблему збільшення штрафів за відмову в пільговому перевезенні ветеранів.

На думку міністрерки, цю проблему розв’яже впровадження реєстру та онлайн-системи отримання послуг ветеранами.

“Ми недавно говорили з мером Житомира, де працює вже електронна система зчитування карт в громадському транспорті, про те, що ми хочемо протестувати в цьому місті використання ветеранської картки”, – заявила вона.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Коляда зазначила, що коли буде сформовано реєстр, оновиться інформація про кожного ветерана, то кожен з них отримає свою електронну картку, яка буде і посвідченням учасника бойових дій і карткою для користування пільгами, серед іншого і безкоштовним проїздом.

“Це вирішить абсолютно всі питання з перевізниками, тому що їм буде чітко відшкодовано за ту кількість проїздів наших бенефіціарів, які вони здійснять. Тому що сьогоднішня невизначеність призводить до людського фактору і конфліктних ситуацій, коли водії відмовляються підвозити ветеранів”, – додала вона.

censor.net.ua

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *