Заступником Грицака призначили скандального екс-керівника СБУ Сумщини

Президент України Петро Порошенко звільнив з посади заступника глави Служби безпеки Сергія Базюка та призначив Владислава Косинського, який раніше був звільнений з посади керівника управління СБУ у Сумській області і якого місцева влада звинувачувала у “кришуванні” кримінальних схем на Сумщині.

Відповідні укази опубліковані на сайті глави держави.

Зазначається, що Базюк був звільнені 4 квітня. Причина звільнення не вказується.

Разом з тим на посаду заступника голови СБУ вже призначений Владислав Косинський.

Також Порошенко звільнив першого заступника голови державної прикордонної служби Василя Серватюка.

Читайте также:  Профілактична робота Захарівського районного сектору з питань пробації із неповнолітніми правопорушниками

Нагадаємо:

  • 13 березня президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення з посади начальника Управління Служби безпеки України в Сумській області Владислава Косинського.
  • Раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що голову Сумського управління СБУпомітили у використанні вертольота для службових цілей, який належить співвласнику мережі супермаркетів “АТБ” Геннадію Буткевичу.
  • За даними нардепа Віталія Купрія, детективи НАБУ нібито зареєстрували справу щодо можливого хабарництва Косинського.
  • За даними ЗМІ, Косинському також закидали незаконний збір інформації про депутатів місцевих рад Сумщини та фабрикування кримінальних справ проти підприємців.
  • В лютому 2018 року депутати Сумської обласної ради ініціювали звернення до президента України щодо звільнення Косинського з посади, оскільки він “замість виконання своїх прямих посадових обов’язків – забезпечення питань національної безпеки на території прикордонної області, захопився політичними інтригами і “кришуванням” кримінальних схем на Сумщині”.
  • Косинський був призначений на посаду керівника ГУ СБУ в Сумській області у лютому 2017 року.
Читайте также:  Профілактична робота Захарівського районного сектору з питань пробації із неповнолітніми правопорушниками
Українська правда

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *