Замість бензину залили дизель: у Миколаєві на ОККО знищили кілька авто

У Миколаєві на автозаправний станції “ОККО” переплутали сховища для палива, в результаті чого в авто замість бензину заливали дизель.

Надзвичайна подія трапилася на АЗС на вулиці Космонавтів, 93, передає “Преступности.нет” із посиланням на джерело в поліції.

Повідомляється, що на заправці переплутали резервуари для палива, і ті, які призначені для бензину, наповнили соляркою. Відомо, що на цьому АЗС заправлялися паливом службові автомобілі управлінь Нацполіції та патрульної поліції.

В результаті події були пошкоджені кілька “Toyota Prius”, “Mitsubishi Outlander” та “Skoda Rapid”. Попередньо, кілька машин вже не підлягають ремонту.

Читайте также:  ВОЛОНТЕРИ ПРОБАЦІЇ

Також пошкодили і нові автомобілі з “Toyota Центру”. Наразі невідомо, скільки саме авто було пошкоджено.

“Зараз вирішуємо з автомобілями, але вже зрозуміло, що там все дуже погано”, – зазначили у поліції.

Користувачі соцмереж також повідомляли, що в їхні авто залили дизель.

“Мій автомобіль теж серед постраждалих. На гаряче лінії скаргу прийняли і сказали чекати дзвінка… Заправилися, а через кілометр авто почало стукати”, – повідомила Людмила Сидоренко.

У пресслужбі компанії “ОККО” заявили, що можуть компенсувати збитки водіям.

Читайте также:  Співпраця у форматі  «Круглого столу»

“Зараз наша мережа з’ясовує всі обставини наявної ситуації. Звичайно, якщо помилка трапилася з нашого боку, ми компенсуємо збитки клієнтам. Зі свого боку, щоб максимально оперативно і якісно надавати зворотний зв’язок, звертаємося до клієнтів мережі з проханням фіксувати звернення на гарячу лінію ОККО за номером 0800501101. Колеги зафіксують звернення, поставлять всі необхідні уточнювальні запитання і проконсультують щодо подальших дій. Дякую за розуміння”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що заміна палива для авто загрожує серйозними ушкодженнями, аж до його виходу з робочого стану. При потраплянні солярки у паливну систему дизель не згорятиме, а відбуватиметься утворення великої кількості нагару. Це призведе до закупорювання паливних магістралей бензинового авто. А коли залишки бензину будуть використані, то двигун затихне.

Читайте также:  Контрольна перевірка за місцем відбування покарання засудженими до громадських робіт

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *