З Кримінального процесуального кодексу вилучаються так звані «правки Лозового»

Парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував Раді прийняти законопроект №1009 президента Володимира Зеленського, який передбачає дозвіл на прослуховування народних обранців, які проголосували за скасування недоторканності.

За інформацією, таке рішення комітет прийняв на засіданні 6 вересня.

“Комітет за результатами обговорення та з урахуванням викладеного, прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді проект закону №1009 прийняти за основу та в цілому як закон техніко-юридичними правками і з урахуванням пропозицій”, – йдеться в рішенні комітету.

Крім того, проектом закону Зеленського пропонується вилучити норму закону “Про статус народного депутата”.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Передбачається надати Національному антикорупційному бюро (НАБУ) і Державному бюро розслідувань (ДБР) право самостійно здійснювати зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж в рамках проведення негласних слідчих і розшукових дій.

Також з Кримінального процесуального кодексу вилучаються так звані “правки Лозового”, які були прийняті в 2017 році, про порядок обчислення і продовження термінів досудового розслідування, призначення і проведення експертизи, можливості оскарження повідомлення про підозру.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *