Яблуко від яблуні – аферист та неук: Москаль відкрив темне минуле мера Мукачева, сина Віктора Балоги

Голова Закарпаття пише, що за часів навчання в Університеті Північної Дакоти Андрія Балогу чотири рази притягали до відповідальності, в тому числі кримінальної, за вживання алкоголю та наркотиків.

Стало відомо, що нинішній мер Мукачева Андрій Балога неодноразово порушував закон. Скандальні факти з біографії сина Віктора Балоги оприлюднив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму сайті, передають Патріоти України.

“Теперішній міський голова Мукачева Андрій Балога, син народного депутата України Віктора Балоги, – аферист і неук, який неодноразово притягався в США до відповідальності за вживання алкоголю і наркотиків”, – написав Москаль.

Голова Закарпаття пише, що за часів навчання в Університеті Північної Дакоти Андрія Балогу чотири рази притягали до відповідальності, в тому числі кримінальної, за вживання алкоголю та наркотиків. Інформацію взято з офіційного сайту судових рішень штату Північна Дакота.

За інформацією Москаля, дві із чотирьох справ проти Андрія Балоги відкривалися за зберігання наркотиків.

«Перша справа «Штат Північна Дакота проти Андрія Балоги» була відкрита 10 жовтня 2006 р., коли підсудному було 18 років. Поліція звинуватила нинішнього мера Мукачева у зберіганні (вживанні) алкоголю особою віком менше 21 року. Як вказано в документі, А.Балога визнав себе винним і сплатив штраф 225 доларів. Друга справа – «Місто Гренд Форкс проти Андрія Балоги» – відкрита 14 квітня 2009 р. із формулюванням, яке можна перекласти, як «несуттєве зберігання/вживання», важко зрозуміти, в чому саме звинуватили А.Балогу, однак у справі є кримінальний вирок і постанова суду про штраф на суму 301 долар.

Третя справа – «Штат Північна Дакота проти Андрія Балоги» – відкрита 17 квітня 2009 р. за зберігання наркотиків (марихуани). У справі є кримінальний вирок, за яким А.Балога визнаний винним. А у рішенні про винесення покарання вказано – ув’язнення протягом 30 днів у Виправному центрі округу Гренд Форкс, та штраф у 300 доларів. За четвертою справою – «Штат Північна Дакота проти Андрія Балоги» – відкритою 10 листопада 2009 р. також за зберігання марихуани. Андрій Балога визнаний винним і відбув 30 днів ув’язнення у виправному центрі округу Гренд Форкс та сплатив штраф 300 доларів», – заявив Москаль.

Дані про інші справи з офіційного сайту судових рішень штату Північна Дакота може відкрити будь-хто за посиланням:

http://publicsearch.ndcourts.gov/default.aspx

А тут відеопідказка, як саме знайти справи Андрія Балоги:

Таким чином, замість того, щоб учитися, А.Балога в США пиячив і вживав наркотики, за що багаторазово притягався до відповідальності й відбував ув’язнення.

Однак це ще не все. В ході виборчої кампанії 2015р. найняті Балогою-старшим піарщики постійно наголошували на високій освіченості кандидата в мери Андрія Балоги, який отримав диплом у США. Сам А.Балога також вказує на цей факт у своїй автобіографії та обліковій картці депутата Закарпатської обласної ради в 2013р. (скан-копії документів додаються нижче).

Хоча насправді диплома про вищу освіту в нього немає. У відповіді на інформаційні запити журналістів із проханнями надати копію диплома про вищу освіту Мукачівська мерія пише всяку дурницю про те, що «документ про освіту не є публічною інформацією». А у відповідь на електронне звернення до Університету Північної Дакоти прийшла відповідь, що Андрій Балога дійсно був студентом, однак диплома не отримав. Копії диплома немає ні в Закарпатській обласній раді, де А.Балога був депутатом із 2013 по 2015 рік, ні в Обласній територіальній виборчій комісії, куди він здавав документи, як кандидат у обласні депутати.

Як тут не згадати ще одного пов’язаного з Балогами афериста Андрія Кислинського, котрий із 2007 по 2009 рік працював заступником В.Балоги, як голови Президентського секретаріату В.Ющенка, а потім перейшов на посаду заступника голови СБУ, не маючи при цьому вищої освіти. Я особисто дослідив, що в Кислинського фальшивий диплом, після чого його вигнали з роботи.

Оприлюднені тут дані – це прямі докази, що мер Мукачева, якого батько, до речі, неодноразово намагався зробити керівником Закарпатської обласної організації «Батьківщини», – обманщик і неук. Його проблеми з алкоголем і наркотиками багаторазово доведені судовими вироками США. Хай вони стануть хорошим аргументом для виборців Мукачева і Закарпаття, котрі звикли голосувати не по совісті, а за гроші.

P.S. Під час виборчого процесу 2015 року мені запам’яталася агітка партії «Єдиний центр», членом якої є Андрій Балога: «Влада і криміналітет – єдині». Тепер неодноразово судимий А.Балога на власному прикладі довів, що в Мукачеві так воно і є.” – повідомив Москаль.

Джерело

Читайте также:  Пенсійному фонду не вистачає коштів для підвищення пенсій з 1 грудня попри заяви Шмигаля

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *