«Я єдиний справжній реформатор в країні»

2-годинна прес-конференція Президента Порошенка як сеанс гіпнозу українців: «Я єдиний справжній реформатор в країні»

Найвживанішим словом з уст Порошенка на сьогоднішній прес-конференції було «Я».

«Я захищу від популістів…», «Я повністю задоволений темпами реформ в країні…», «Я є автором всіх законопроектів для антикорупційної боротьби» і ще багато «Я» від Президента сьогодні пролунало на його прес-конференції «Виклики-2018».

Видно, що Президент на четвертий рік своєї каденції забув, що є ще слово «ми». Забув, заради кого і задля чого має працювати Глава держави.

Коли Порошенко дозоляє відверто хамські коментарі по відношення до журналістів – цим вже нікого не здивуєш. Порошенко видно ретельно готувався до чергової вистави і маємо відзначити високі акторські здібності, які йому вдалося розвинути на посаді.

Є випадки в історії, коли Президентами ставали актори і вони приводили до процвітання свої країни. Порошенко обрав інший шлях: стати актором-президентом, який лише грає свою роль.

В світі актора Порошенка все однозначне: є «я», який реформує країну, а є «інші», які цього не бачать. Коли він говорить, що не всі українці відчули результати реформ – він не лукавить. Є купка українців (а інколи і представники інших країн), які відчули покращення від «реформ Порошенка» – це олігархи, з якими Порошенко вже четвертий рік «рішучо бореться». Результати боротьбі представлені в рейтингу Форбс.

Коли Президент щиро пишається, що він «єдиний Президент, за час правління якого МВФ вже виділив 5 траншів позики». Пишається позиками, які доведеться віддавати не одному поколінню українців, а не інвестиціями, які б мали надійти в Україну. Але в корумповану олігархічну країну не йдуть інвестиції.

Щодо створення Антикорупційного суду, прийняття нового виборчого законодавства Порошенко майстерно та акторські переадресовував це питання до Верховної Ради України. До речі, діяльністю якої він неодноразово висловлював своє захоплення і не збирається її розпускати!

І він продовжує жувати свою типову мантру про «незалежний парламент, який має свою позицію», при цьому не бажаючи помічати бодай свою найчисельнішу іменну фракцію, яка дуже часто блокує прийняття важливих законодавчих ініціатив потрібних країни.

Єдиний висновок: якщо ми не хочемо і далі протягом довгих років дивитися мильну оперу «Реформатор» в головній ролі з Порошенком, то маємо діяти.

Маємо обирати реальну альтернативу Порошенку, щоб розпочати будувати реальну Україну для людей.

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *