Я нічого цього не боюсь, – Зеленський про протести через формулу Штайнмаєра

Володимир Зеленський визнав, що його команди програла у комунікації, коли оголосили українцям про формулу Штайнмаєра. Водночас президент наголошує – в інших кроках жодної помилки не було.

Команда Зеленського “не докомунікувала з людьми – і це помилка”, так сказав Володимир Зеленський під час пресмарафону у Києві 10 жовтня.

Водночас теперішній глава держави прокоментував те, що п’ятий президент Петро Порошенко не підтримує погодження Україною формули Штайнмаєра.

Помилка Порошенка тільки в одному – йому здається, що він може бути лідером іншого майдану,
– додав він.

Глава держави додав, що “західні лідери і преса в шоці”, тому що “його (Порошенка) риторика змінюється, як і статус”.

Читайте также:  Люди у владних кабінетах зливають інформацію ворогу, - ексголова ГУР МО Бурба

“Єдине, що він забуває, – він вже не президент. Не те що забуває, я боюсь, він в це не вірить. Я боюсь, що це на фізичному рівні є проблема”, – вважає Зеленський.

За його словами, “Порошенко думає, що може бути майдан”. Зеленський зазначає, що п’ятий президент “трішки підштовхує до цього (протестів) людей своїми засобами масової інформації і своїми діями”.

При цьому глава держави натякнув, що його команда “у будь-який момент буде готова піти”, однак зараз він “намагається почути усіх українців”.

Я нічого цього не боюсь. … Кровопролиття не буде. Дуже спокійно до цього ставлюсь. Але люди повинні знати, що вони оберуть. Точно не оберуть тоді припинення війни. Вони точно будуть обирати серед того меню товарів, які є на цьому продажному політичному ринку,
– наголосив Зеленський.

В Україні спалахнула нова хвиля протестів через формулу Штайнмаєра – 6 жовтня акції “Зупинимо капітуляцію”відбулися у понад 30 містах. На Майдані Незалежності у Києві активісти оголосили про створення руху опору і висунули вимоги українській владі – не реалізувати формулу.

Читайте также:  Убить мало? Бизнесмен из США “заказал” украинского министра, который его обокрал

24tv.ua

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *