Я нічого цього не боюсь, – Зеленський про протести через формулу Штайнмаєра

Володимир Зеленський визнав, що його команди програла у комунікації, коли оголосили українцям про формулу Штайнмаєра. Водночас президент наголошує – в інших кроках жодної помилки не було.

Команда Зеленського “не докомунікувала з людьми – і це помилка”, так сказав Володимир Зеленський під час пресмарафону у Києві 10 жовтня.

Водночас теперішній глава держави прокоментував те, що п’ятий президент Петро Порошенко не підтримує погодження Україною формули Штайнмаєра.

Помилка Порошенка тільки в одному – йому здається, що він може бути лідером іншого майдану,
– додав він.

Глава держави додав, що “західні лідери і преса в шоці”, тому що “його (Порошенка) риторика змінюється, як і статус”.

“Єдине, що він забуває, – він вже не президент. Не те що забуває, я боюсь, він в це не вірить. Я боюсь, що це на фізичному рівні є проблема”, – вважає Зеленський.

За його словами, “Порошенко думає, що може бути майдан”. Зеленський зазначає, що п’ятий президент “трішки підштовхує до цього (протестів) людей своїми засобами масової інформації і своїми діями”.

При цьому глава держави натякнув, що його команда “у будь-який момент буде готова піти”, однак зараз він “намагається почути усіх українців”.

Я нічого цього не боюсь. … Кровопролиття не буде. Дуже спокійно до цього ставлюсь. Але люди повинні знати, що вони оберуть. Точно не оберуть тоді припинення війни. Вони точно будуть обирати серед того меню товарів, які є на цьому продажному політичному ринку,
– наголосив Зеленський.

В Україні спалахнула нова хвиля протестів через формулу Штайнмаєра – 6 жовтня акції “Зупинимо капітуляцію”відбулися у понад 30 містах. На Майдані Незалежності у Києві активісти оголосили про створення руху опору і висунули вимоги українській владі – не реалізувати формулу.

24tv.ua

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *