“Все розслідувано: і вбивства протестувальників, і вбивства міліціонерів. Значить – все, далі не потрібно розслідувати”, – Горбатюк розповів про розмову з Богданом про справи Майдану на зустрічі із Зеленським. ВIДЕО

Колишній начальник Управління спецрозслідування Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк розповів про те, як обговорював розслідування злочинів часів Революції Гідності і злочинів Віктора Януковича з керівником Офісу президента України Андрієм Богданом.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив колишній начальник Управління спецрозслідування Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк в інтерв’ю “Прямому”.

За його словами, це сталося наприкінці зустрічі в ОП із президентом України Володимиром Зеленським.

“На тій зустрічі із Зеленським він підійшов (Богдан. – Ред.), наприкінці цієї зустрічі він підійшов.

Він, не знаючи про суть, сказав: “Не розслідувалися справи, не розслідувалися щодо вбивств правоохоронців. Я ж вам казав, Володимире Олександровичу”. А він (президент Володимир Зеленський. – Ред.) каже сам: “Як же не розслідувалися, якщо мені щойно доповіли, що є результати?” “Значить, тоді вже не треба розслідувати. Все розслідувано: і вбивства протестувальників, і вбивства правоохоронців. Значить – все, далі не треба розслідувати”.

Читайте также:  Співпраця у форматі  «Круглого столу»

Та ні, кажу, треба розслідувати, і багато ще до завершення. І насамперед щодо організаторів, і потрібні зміни в законі. І це саме питання президента щодо внесення змін у закон, який розблоковує можливість застосування заочного судочинства.

Він каже: “Ні, це не питання президента. Будете розповідати новому генеральному прокурору”.

Я кажу: “А ще злочинна організація Януковича. Економічні злочини підлягають розслідуванню”.

“Та ні, про що ви розповідаєте? Які економічні злочини? Про що ви розповідаєте?” І потім він уже перевів тему на те, що на вас наступний чекає …” – каже Горбатюк.

Читайте также:  Контрольна перевірка за місцем відбування покарання засудженими до громадських робіт

На уточнююче запитання ведучої, чи не тролив його під час цієї розмові Богдан, Горбатюк відповів, що глава ОП говорив серйозно.

“Я, можливо, перебільшую з точки зору емоційної, але суть така була. Тобто перехід від того, що нічого не розслідувано. А потім до того, що треба розслідувати”, – зазначив Горбатюк.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *