Волинський митник зберігав на таємному рахунку в Польщі 19 мільйонів гривень

Правоохоронці підозрюють головного державного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного поста «Володимир-Волинський» Волинської митниці в недостовірному декларуванні своїх доходів.

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Відповідна інформація міститься в матеріалах кримінальної справи.

Як стало відомо, в січні 2016 року митник відкрив банківський рахунок у Польщі. Пізніше він вніс туди кошти в іноземній валюті на суму в еквіваленті понад 19 млн. гривень.

В Державній фіскальній службі заявляють, що в період 2003-2017 років митник задекларував дохід в 1,3 млн. гривень. Також в електронних деклараціях за 2016-2017 року сукупний розмір доходів підозрюваного та членів його сім’ї за відповідні роки становить близько 480 тис. гривень.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

В Державній фіскальній службі заявляють, що в період 2003-2017 років митник задекларував дохід в 1,3 млн. гривень.

5 липня 2019 року митнику повідомили про підозру. У зв’язку з цим слідчий ДБР просив суд відсторонити підозрюваного від посади головного держінспектора на 2 місяці, оскільки, на думку слідства, саме перебування на посаді митника сприяло вчиненню ним кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366-1 КК України (недостовірне декларування). Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив частково і відсторонив митника від посади до 5 вересня.

Нагадаємо, справу спочатку розслідували детективи Національного антикорупційного бюро України за фактом незаконного збагачення, але після рішення Конституційного суду про визнання неконституційним незаконного збагачення справу в цій частині закрили, а провадження передали в Державне бюро розслідувань.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *