Влада знайшла оригінальний спосіб прикрити лазівку з «євробляхами»

Транзит і тимчасове ввезення автомобілів з єврономерами в Україну залишаться. Але з обмеженням для тих осіб, які можуть користуватися такими автомобілями. Зокрема, передача в управління автомобіля громадянину України – апріорі неможлива.

Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в інтерв’ю виданню НВ Бізнес.

Так, Комітетом розроблено законопроект, згідно з яким заборонено передавати право управління автомобілем стороннім особам. Тобто користуватися машиною зможе тільки нерезидент, який перетнув кордон.

За словами Н.Южаніної, такий спосіб боротьби з власниками автомобілів, які незаконно перебувають на території України, встановлені зараз і в Молдові, і в Республіці Білорусь. Поліція має право зупиняти такий автомобіль і може транспортувати автомобіль до кордону.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Щодо розмитнення, то за словами депутата ставки акцизного податку буде знижено. «Я думаю, що буде справедливо, якщо до діючої шкали ставок акцизного податку ми застосуємо певний коефіцієнт. Наприклад, вони сплатять 25-30% від встановленої ставки акцизного податку. Але з урахуванням тієї шкали, яка в нас зараз є за ставкою акцизного податку залежно від віку автомобіля», – зазначила Н. Южаніна.

Нагадаємо, протягом січня-жовтня 2017 року митники склали 17,9 тис. протоколів про порушення митних правил при ввезенні автомобілів, за результатами яких порушникам нараховано 127,7 млн. грн. штрафів.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Закон і Бізнес

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *