Національне антикорупційне бюро закрило справу щодо можливої пропозиції 500 гривень неправомірної вигоди суддям Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Солом’янського райсуду Києва від 4 квітня.

У жовтні 2017 на адресу Вищого спецсуду надійшов лист від адвоката. При розкритті конверту працівники канцелярції виявили заяву адвоката від 19.10.2017 про усунення недоліків з додатками, адресовану на ім’я судді Григор’євої І.В., а також грошову купюру номіналом 500 грн. До колегії з розгляду заяви адвоката входили також судді Британчук В.В. та Єленіна Ж.М.

Заяву і гроші передали на розгляд суддям. У подальшому суд повідомив правоохоронні органи про можливу наявність у діях адвоката складу злочину за ст. 369 КК.

Судді були допитані в якості свідків і заявили, що адвоката не знають і в жодних стосунках з ним не перебувають.

Сам адвокат стверджував, що йому невідомо звідки в поштовому конверті могла опинитися купюра номіналом 500 грн. Він не клав ніяких грошових коштів разом зі своєю заявою до конверту, не має відношення до виявлених коштів, колегії суддів, які розглядали його заяву, неправомірну вигоду жодним чином не пропонував.

Детективам не вдалося зібрати достатні докази для повідомлення про підозру особі у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.369. Справу закрили.

Під час розслідування ніяких заяв про повернення цих 500 грн законному володільцю не надходили. Тому суд арештував гроші у власність держави.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.