Вінницький “свободівець” Фурман не задекларував Rolex і нахапав квартир

Декларація головного “свободівця” Вінницької обласної ради Олексія Фурмана розпирає від нерухомості та доходів, які він здобув після Революції Гідності.

У 2013 році, коли Фурман був депутатом Верховної Ради, декларація політика була майже порожньої. Жодної нерухомості та річний дохід у 50 тис. грн на двох з дружиною.

фурман А

Все змінилося, коли Фурман потрапив до Вінницької облради. Спочатку він бідкався на скромне проживання у квартирі матері, але згодом зміг прихопити дві земельні ділянки та три квартири, які  зареєстровано на  дружину. І все це продовж лише 2016-2017 років. На банківських рахунках Фурманів одразу з’явилося майже 50 тис. доларів, а в готівці – 600 тис. грн, 30 тис. доларів та 30 тис. євро.

Але дещо Фурман таки приховав від декларації. Свій коштовний годинник Rolex submarine, яким він хизується ледь не на кожному фото.

фурман А

фурман А

Вартість такого годинника від 7 000 до 10 000 $. Тобто, на руці Фурмана трохи більше чверті мільйона гривень, прихованих від декларації.

При цьому Фурман у топі “прогульників” Вінницької облради. Він пропустив 90% засідань комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації, членом якої є. Також він не з’явився на  38% сесійних засідань.

Якщо депутат місцевої ради пропускає більш ніж половину засідань комісій чи сесій, його можна позбавити мандата. Про це йдеться в Законі України “Про статус депутатів місцевих рад”.

З вищеописаного схоже, що Фурмана мало турбують проблеми людей, які він визвався вирішувати з мандатом депутата. Критично його хвилює одне – власне збагачення.

Олег Бойко

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *