Військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Олександра Тіщенка визнали винним у розголошенні персональних даних осіб, які ухилялися від призову.

У постанові Личаківського районного суду Львова вказано, що оприлюднення імен призовників є порушенням їхніх прав на захист персональних даних, – повідомляє Еспресо.

“Визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст.188-39 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 5100 гривень. Також стягнути на користь держави 352,40 грн. судового збору у справі”, — йдеться у постанові.

Позов до суду щодо дій посадовця подало регіональне представництво уповноваженого з прав людини у Львівській області.

“Ми вважаємо, що це було розголошення персональних даних й наша позиція була викладена у протоколі, який розглядався судом”, — зазначила представниця регіонального представництва уповноваженого Верховної Ради з прав людини Наталія Малих.

Упродовж десяти днів комісар може подати апеляцію. Керівник Західного регіонального прес-центру Міністерства оборони Олександр Поронюк сказав, що військовий комісаріат наразі не дає оцінок рішенню суду, повідомляє Громадське радіо.

“Такого не може бути, що вивішують списки заборгованості мешканців на під’їздах, що друкують у газетах імена людей, які повинні сплатити аліменти і тут за те, що комісар виконує свої обов’язки його ще й повинні покарати. Хіба тут є логіка? Тіщенко завжди добросовісно виконував свою роботу, мав одні з найвищих результатів по обліку військовозобов’язаних”, — сказав Поронюк.

Нагадаємо, під час навчальних стрільб на полігоні на Львівщині загинуввійськовослужбовець.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.