ВЕТЕРАН: ТИМОШЕНКО ЗАПЛАТИЛА КІБОРГАМ ПО 10 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

«Кіборги», які брали участь у форумі Тимошенко, сказали, що просто покращили таким чином своє фінансове становище. Так, зокрема, кожен «кіборг», що був учасником «форуму єднання», за участь у ньому отримав 10 тисяч доларів. І про них уже говорять, як про “політичних двухсотих”.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман.

Він наголосив, що неприпустимим є використання статусу учасника бойових дій у політичних цілях. Мовляв, це неповага до людей, які захищали та сьогодні захищають країну.
«Дай Боже, щоб ті люди, які були на з’їзді Тимошенко, були там за своїми переконаннями. Зараз до цієї думки нас намагаються підвести. Але це було зовсім не так. Може, хтось з них і був там за переконаннями, але це був невеликий відсоток», – певен ветеран війни.

З його слів, більшість «побратимів, що помилились», брали участь у форумі на підтримку Юлії Тимошенко за гроші.

«Люди, які брали участь у бойових діях, знають, що будь-який військовий при всіх недоліках віч-на-віч завжди говоритиме правду. Він не скаже: «Я не знаю, пробачте». Я тет-а-тет запитував у кіборгів-учасників форуму Тимошенко, що це було. Вони сказали, що просто поправили своє фінансове становище», – заявив учасник АТО.

З його слів, кожен «кіборг», що був учасником Форуму єднання, за свою участь у ньому отримав по 10 тисяч доларів.
«Вони кажуть: зрозумійте, нам це було потрібно. Але ми сказали, що не зрозуміємо», – розповів ветеран.

Кіборгів-учасників форуму Тимошенко вже охрестили “політичними-двухсотими”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *