ВЕДУЧА РОЗРЕГОТАЛАСЬ, РОЗПОВІДАЮЧИ ПРО МІЗЕРНИЙ РОЗМІР ПІЛЬГ ДЛЯ РОСІЯН

В ефір запис передачі не потрапив.

У Росії телеведуча під час запису передачі “Вести: Примор’я” розреготалася, розповідаючи про підвищення соціальних виплат в країні на 3%.

Як повідомляє Лента.ру в ефір це відео не потрапило, однак його поширили у мережі.

Зазначається, що сміх у ведучої викликали розміри пільг.

Так, росіяни можуть витратити належні їм 1155 рублів: близько 900 рублів – на медикаменти, 137 рублів – на путівку в санаторій, а що залишилися 127,7 рубля – на проїзд у міжнародному транспорті до місця лікування і назад.

Читайте также:  Профілактична робота Захарівського районного сектору з питань пробації із неповнолітніми правопорушниками

Розреготалася жінка після слів про 127 рублів, які росіяни можуть витратити на міжнародні поїздки.

“Вибачте. Я намагалася, ви чули”, – прокоментувала ведуча свій сміх.

https://youtu.be/pYaPweJ5l5k

Журналістка Діана Сіразі розповіла, що хотіла перевірити, чи пустять її і всю знімальну групу “Звезды” до України після того, як президент Володимир Зеленський на “нормандській зустрічі” запросив російських журналістів. Сіразі заявила, що негласна заборона на в’їзд російських репортерів до України діяла з 2014 року, і журналістам доводилося вигадувати різні причини, щоб їх пропустили українські прикордонники. Однак цього разу після прильоту в аеропорт “Бориспіль” журналістів не запитали про мету візиту до України і без проблем пропустили. Свій репортаж Діана Сіразі завершувала на Майдані в центрі Києва.

Читайте также:  Профілактична робота Захарівського районного сектору з питань пробації із неповнолітніми правопорушниками

tsn.ua

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *