В Запорожье 19-летний водитель сбил прохожих на глазах у полиции и пытался сбежать

19 апреля в Запорожье нетрезвый водитель сбил трех прохожих и попытался скрыться от патрульных, которые стали очевидцами ДТП.

Об этом сообщает пресс-служба полиции Запорожской области в Facebook.

Наезд произошел на улице Волшебной. Нарушителя, который попытался сбежать, удалось заблокировать и остановить ценой служебного автомобиля полиции охраны.

В машин оказались 19-летний молодой человек и девушка.

На правонарушителя патрульные составили пять административных материалов (за совершение ДТП в. 124 КУоАП, за управление в состоянии опьянения ст. 130 КУоАП, за управление автомобилем без документов ч. 2 ст.126 КУоАП, за неостановку автомобиля по требованию работника полиции ст. 122-2 КУоАП, за побег с места ДТП ст 122-4 КУоАП).


Фото: facebook.com/zaporizhiapolice

Правоохоронці затримали п'яного водія, який збив перехожих, а втікаючи, вчинив ДТП із службовим автомобілем

Правоохоронці затримали п'яного водія, який збив перехожих, а втікаючи, вчинив ДТП із службовим автомобілемСьогодні екіпаж патрульної поліції стали свідками, як водій на вулиці Чарівній здійснив наїзд на трьох перехожих. Правопорушник, побачивши патрульний автомобіль, почав втікати з метою уникнення покарання. Порушника вдалося заблокувати та зупинити ціною службового автомобіля поліції охорони. 19-ти річний чоловік та дівчина навіть після 2-го вчиненого ДТП намагалися втекти. Патрульні спільно із поліцейськими охорони затримали горе-водія. На правопорушника патрульні склали 5-ть адміністративних матеріалів (за вчинення ДТП ст. 124 КУпАП, за керування у стані сп'яніння ст. 130 КУпАП, за керування автомобілем без документів ч. 2 ст.126 КУпАП, за не зупинку автомобіля на вимогу працівника поліції ст. 122-2 КУпАП, за втечу з місця ДТП ст. 122-4 КУпАП). Матеріали за порушення ПДР, що спричинили тілесні ушкодження пішоходів, оформили слідчі.#zappolice #поліціязапоріжжя #патрульнаполіція #патруль #мояноваполіція

Geplaatst door Патрульна поліція Запорізької області op donderdag 19 april 2018

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *