“В українських реаліях є своя, незрозуміла іноземцям, специфіка”. Юрист проаналізувала ймовірність замахів на Порошенка

Про 11 замахів на президента. Після передчасної смерті Бабченка я перестала вірити першим заявам правоохоронців і вичікую пару днів: а раптом спростують?

Тому, щодо новини про 11 замахів на президента розглядаю обидва варіанти – правда/брехня.

1. Якщо це правда, тоді з великою ймовірністю можна припустити, що замахи готували непрофесійні злочинці і тим більше не спецслужби інших країн. Бо коли “професіонали” отримують завдання ліквідувати вищу посадову особу, то шансів врятувати життя політика в будь-якої служби охорони дуже мало. Більше того, нерідко саме руками охорони це і роблять.
Що ж стосується замахів з боку, так би мовити, аматорів – то, дійсно, будь-яка відома людина потенційно є мішенню нападу.

Читайте также:  Убить мало? Бизнесмен из США “заказал” украинского министра, который его обокрал

А вже серед відомих і знаменитих найвищий ризик в осіб з владними повноваженнями. Бо саме з ними деякі неврівноважені члени суспільства пов’язують свої життєві негаразди.

2. Якщо це неправда і замахів не було, тоді навіщо ці заяви? Є в українських реаліях своя, незрозуміла іноземцям, специфіка. Бо в Європі, скажімо, правоохоронці намагаються довести свою потрібність населенню – і заради цього вони теж часом нагнітають ситуацію із злочинністю. А от в Україні правоохоронці намагаються довести свою потрібність вищим посадовим особам. Тому, трапляється різне… Бувають такі замахи, що Голлівуд заздрить.

Читайте также:  Люди у владних кабінетах зливають інформацію ворогу, - ексголова ГУР МО Бурба

Анна МАЛЯР

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *