“В українських реаліях є своя, незрозуміла іноземцям, специфіка”. Юрист проаналізувала ймовірність замахів на Порошенка

Про 11 замахів на президента. Після передчасної смерті Бабченка я перестала вірити першим заявам правоохоронців і вичікую пару днів: а раптом спростують?

Тому, щодо новини про 11 замахів на президента розглядаю обидва варіанти – правда/брехня.

1. Якщо це правда, тоді з великою ймовірністю можна припустити, що замахи готували непрофесійні злочинці і тим більше не спецслужби інших країн. Бо коли “професіонали” отримують завдання ліквідувати вищу посадову особу, то шансів врятувати життя політика в будь-якої служби охорони дуже мало. Більше того, нерідко саме руками охорони це і роблять.
Що ж стосується замахів з боку, так би мовити, аматорів – то, дійсно, будь-яка відома людина потенційно є мішенню нападу.

А вже серед відомих і знаменитих найвищий ризик в осіб з владними повноваженнями. Бо саме з ними деякі неврівноважені члени суспільства пов’язують свої життєві негаразди.

2. Якщо це неправда і замахів не було, тоді навіщо ці заяви? Є в українських реаліях своя, незрозуміла іноземцям, специфіка. Бо в Європі, скажімо, правоохоронці намагаються довести свою потрібність населенню – і заради цього вони теж часом нагнітають ситуацію із злочинністю. А от в Україні правоохоронці намагаються довести свою потрібність вищим посадовим особам. Тому, трапляється різне… Бувають такі замахи, що Голлівуд заздрить.

Анна МАЛЯР

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *