В УКРАЇНІ ТЕПЕР МОЖНА ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ОНЛАЙН

19 березня 2019 року в силу вступила Постанова Кабінета Міністрів України №710 про внесення змін до Порядку ведення Державного земельного кадастру, згідно з яким заява про реєстрацію земельної ділянки буде подаватися онлайн.

«Заява про проведення державної реєстрації земельної ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками буде подаватися в електронній формі з використанням особистого електронного цифрового підпису», – наголошується в повідомленні.

Можливим буде отримання викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру в режимі онлайн з печаткою для використання при підготовці землевпорядної документації. Отримати викопіювання зможе будь-яка фізична або юридична особа за умови ідентифікації з використанням ЕЦП чи іншого альтернативного засобу ідентифікації.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

З метою недопущення порушень при державній реєстрації земельних ділянок постановою вводиться онлайн-моніторинг розгляду всіх видів заяв, які обробляються в Державному земельному кадастрі.

«Сервіси відкритого моніторингу нададуть заявнику можливість контролювати стан готовності необхідних документів і отримувати актуальну інформацію про можливості їх отримання у відповідному Центрі надання адміністративних послуг», – вказується в повідомленні.

За матеріалами: Legalhab.online.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *