В Україні будуть 30-градусні морози: синоптик назвав критичні дати

За прогнозами народного синоптика Леоніда Горбаня, у лютому в Україні спостерігатиметься дуже нестабільна погода – від лютих морозів до відлиги. 

Відлига, яка встановилася в Україні зараз, протримається до 4 лютого.

На зміну їй прийде похолодання – 7-8 градусів морозу. При цьому, щодня температура повітря знижуватиметься на 5-6 градусів, сягнувши 6-10 лютого 15-25 морозних градусів. Найхолодніше буде на півдні та сході – тут стовпчики термометрів можуть опуститися аж до -30 градусів. Але є й гарна новина – ці морози будуть нетривалими – вже з 13 до 16 лютого в Україну знов прийде потепління. Нічна температура повітря встановиться на рівні -1-3 градуси, денна – 0+1 градуса тепла.

Читайте также:  Пенсійному фонду не вистачає коштів для підвищення пенсій з 1 грудня попри заяви Шмигаля

Така погода триватиме 3-4 дні. З 17 лютого знову вдарять морози до -10 градусів, які протримаються до 23 лютого. На зміну їм знову прийде відлига – 24-25 лютого синоптик прогнозує плюсову температуру – +1+3 градуси. Наприкінці зими, 27-28 лютого похолоднішає – -5-6 градусів.

Морози затримаються на перші сім днів березня. Разом із тим, на початку лютого очікуються снігопади, 8-9 та з 17 по 19 лютого – також. Наприкінці місяця у більшості областей можливий сніг з дощем.

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Читайте также:  Люди у владних кабінетах зливають інформацію ворогу, - ексголова ГУР МО Бурба

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *