Народна депутатка Ольга Богомолець 12 квітня придбала земельну ділянку площею 1 500 квадратних метри за 260 тисяч гривень, пише Експрес-онлайн.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані у єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті НАЗК.

Ділянка знаходиться в селі Іванковичі (Васильківський район, Київська область). У цьому селі депутатка вже має дві земельні ділянки та житловий будинок площею 539,8 квадратних метра.

Крім того, у її власності ділянки в селі Покровське (Очаківський район, Миколаївська область), у місті Сколе та селі Верхнє Синьовидне (Сколівський район, Львівська область). У Радомишлі (Житомирська область) у неї шість земельних ділянок. У Покровському, Сколе та Верхнє Синьовидному Ольга Богомолець має житлові будинки. У Києві вона має шість власних квартир, ще у двох квартирах має частку власності. Їй у столиці також належать дев”ять нежитлових приміщень, гараж і три паркомісця. У Радомишлі у власності нардепа – історико-культурний комплекс.

Крім того, Ольга Богомолець задекларувала 133 творів мистецтв, серед яких – ікони, картини антикварні вироби. Їздить депутатка на Mercedes-Benz ML 350 2012 року випуску. Минулого року Ольга Богомолець отримала 254 тисяч 499 гривень заробітної плати, ще 5 мільйонів 300 тисяч 544 гривні – від здачі майна в оренду. Готівкою Ольга Богомолець зберігає 290 тисяч євро та 430 тисяч доларів.На банківських рахунках має 3 тисяч 118 доларів, 2 тисячі 327 євро та 45 тисяч 962 гривні. За навчання дочки в Угорщині минулого року депутатка заплатила 234 тисячі 729 гривень.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.