Внаслідок негоди в районах Одеської області пошкоджено 1100 опор повітряних ліній електропередач. Без світла поки ще залишаються 197 населених пунктів. Станом на 18 грудня їх було близько 600. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, повідомляє прес-служба ОДА.

«Ситуація залишається складною. Як мені доповіли, за уточненими даними ПАТ “Одесаобленерго” в області було пошкоджено 1100 опор повітряних ліній електропередач. Фахівці працюють у цілодобовому режимі з 18 січня. Для відновлення роботи опор в області додатково залучені аварійні бригади з 3 областей: Київської, Черкаської та Кіровоградської. Останній раз стихія з подібними наслідками фіксувалась в Одеській області у минулому столітті”, — повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Аварійні бригади працюють над відновленням електропостачання у 34 населених пунктах Татарбунарського району, Білгород-Дністровському — 28, Тарутинському — 24, Саратському — 24, Роздільнянському — 22, Арцизькому — 19, Кілійскому — 18, Ізмаїльському — 11, Великомихайлівському — 8, Біляївському — 6, Болградському — 3.

Нагадаємо, що вчора в Києві голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов на засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо ускладнення погодних умов під головуванням Віце-прем’єр-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубко доповів про ситуацію в регіоні. За результатами виступу очільника області, Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко доручив Укренерго виділити додаткові сили задля заміни опор в Одеській області, що впали під час негоди.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.