Мисливець за кольоровими металами видерся на дах шпиталю та обрізав мідний дріт, який живить електрикою міську лікарню.

Мисливець за кольоровими металами залишив Одеську клінічну лікарню №1 без світла. Злочинець видерся на дах шпиталю та обрізав мідний дріт, який живить хірургію та операційний блок із реанімацією.

Світло у хірургії зникло саме тоді, коли там готувались до операції. У сусідній реанімації одразу вимкнулась вся техніка, в тому числі апарати штучного дихання. Медики кинулись до тяжких хворих, в ручному режимі проводили вентиляцію легень, доки технічна служба лікарні намагалася з’ясувати, що призвело до знеструмлення одразу кількох важливих об’єктів.

На даху побачили людину, яка хотіла злізти по пожежній драбині вниз. Заступник головного лікаря викликав поліцію, а потім сам заліз наверх та побіг за крадієм. Поліція тим часом оточила лікарню. Втекти з награбованим злодій не встиг – перегони на висоті, на щастя, завершились не на його користь.

За награбоване чоловік міг отримати не більше півтисячи гривень, але через його дії з десяток важких хворих могли померти, а лікарні тепер доведеться цілком відновлювати систему живлення.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.