Український гідрометцентр 18 січня прогнозує суттєве ускладнення погодних умов унаслідок впливу активного циклону в Україні.
Про це інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій.

“На території Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей очікуються сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, в Києві близько 20 сантиметрів. У Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях сильний дощ з переходом в сніг”, – йдеться у повідомленні.

Окрім західних областей, синоптики прогнозують посилення вітру до 15-20 м/с, у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях 25-28 м/с. При цьому на дорогах України – буде ожеледиця.

У Київській області 18 січня пройде сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 сантиметрів. У східних районах області дуже сильний мокрий сніг, висота снігового покриву 30-40 сантиметрів.

У Києві: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-18 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 20 сантиметрів.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.