Тепер українці самі вирішуватимуть, на картку якого банку отримувати зарплату, пенсію чи соцдопомогу — уряд дав добро

Кабінет Міністрів ухвалив рішення, яке надає можливість українцям самостійно обирати, на картку якого банку отримувати зарплату, пенсію чи соцдопомогу.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у Telegram.

“Тепер українці самі вирішуватимуть, на картку якого банку отримувати зарплату, пенсію чи соцдопомогу! Уряд зняв обмеження щодо переліку банків, через які працівники бюджетних установ можуть отримувати виплати”, – написав Гончарук.

Він додав, що відтепер гроші можна буде отримувати на картку будь-якого банку, а не лише там, де роботодавець оформив “зарплатний проєкт”. Гончарук також зауважив, що це сприятиме справедливій конкуренції між банками за право обслуговувати громадян, а отже, покращить якість банківських послуг в країні.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

17 грудня Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет анонсував знищення “зарплатного рабства” в Україні. Описуючи концепцію реформи, міністр зазначив, що за законом співробітники мають право самостійно обирати банк, а не лише отримувати зарплату в тому, у якого є “зарплатний проєкт” з підприємством. Але на практиці, якщо хтось обирає інший банк, бухгалтери вимушені для таких виплат формувати окремі платіжки. Тому працівникам частіше за все у такому виборі просто відмовляють.

Дубілет пояснив, що суть проєкту в тому, щоб робітник просто вказував бухгалтеру свій IBAN, а бухгалтер формував відомість для всіх співробітників, незалежно від банку. А банк — автоматично “розкидував” гроші, куди треба.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Міністр висловив переконання, що проєкт буде запроваджено вже наступного року.

ukrinform.ua

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *