Українська армія отримає 200 комфортних житлових модулів для передової та полігонів

У Міністерстві оборони за участю Президента України Володимира Зеленського, Міністра оборони Степана Полторака та начальника Генерального штабу ЗСУ Руслана Хомчака відбулася презентація мобільних житлових модулів для розміщення особового складу в районі ООС.

У Міністерстві оборони України показали варіанти житлових модулів для військовослужбовців – це вагончики з опаленням та кондиціонером, які легко перевозити.

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що українські військові у районі проведення Операції Об’єднаних сил отримають такі модульні житлові будинки обладнані усіма необхідними умовами для комфортного проживання вже до кінця 2019 року.

Він додав, що потреба у таких модульних мобільних вагонах для військових виникла через важкі умови проживання українських захисників на Донбасі.

Тут підготовлені мобільні хатинки для військових. Там все є – кондиціонери, пічка на зиму, окремі мобільні пральні, техніка класна, Bosch, туалети, душ. Щоб військові себе відчували нормальними людьми. Вони і є нормальні люди, мають бути і нормальні умови,
– сказав Зеленський.

Президент розповів, що загалом таких мобільних помешкань потрібно 200 одиниць. Наразі вже 30 таких станцій готові до використання, а ще 10 будуть виготовлені найближчим часом.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Водночас президент висловив сподівання, що завдання із повного забезпечення українських військових мобільним житлом у зоні ООС буде вирішено до кінця року.

Зеленський також зазначив, що наразі тривають перемовини щодо місткості майбутніх моделей.

Що стосується на 4 чи на 6 осіб буде розраховане житло, то ми ще сперечаємося. Люди, які знають армію зсередини… але я не знаю і хочу бути більш гуманним, щоб по чотири людини жило, поки що сперечаємося,
– сказав глава держави.

Перемовини на виготовлення модулів для військових проводилися із західними партнерами, але врешті було прийнято рішення підтримати вітчизняного виробника, який і буде виготовляти подібні будинки для військових.

24tv.ua

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *