Українець Денис із Дніпра за рік в Ізраїлі заробив мільйон гривень

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

“Вперше поїхав нелегалом в Ізраїль у грудні 2016 року. Тоді із товаришем вигадав байку, що їду до дядька в Шарм- Ель-Шейх. Дав телефон однокласника для підтверження. Він на той час працював по контракту в Ізраїлі. На кордоні усе перевіряють, тому телефон краще брати новий, який не підтримує інтернет, лишніх речей із собою не брати. Після перетину кордону поселився в готелі, потім знайшов квартиру в місті Бат-Ям. Житло було настільки малим, що поставити ліжко було ніде, тому спав на підлозі”, – каже заробітчанин Денис.

Денис оформив сіру карту, за яку заплатив 400 доларів. Посередників знайшов через українців, які теж так оформились.

“Сіра карта дає право працювати. Цю карту до жовтня минулого року давали українцям через вiйну. Наша держава була признана, як небезпечна. Ізраїль зручний тим, що там багато російськомовних. Знайти роботу легко. Я влаштувався у фірму по встановленню кондиціонерів, працював по 14-16 годин на день”, – каже чоловік.

Щодня він отримував від 250 до 400 доларів. У місяць мав до 4 тисяч доларів.

“Перші місяці висилав дружині на картку по 3200 доларів. З нею та двома дочками збираємо на квартиру. За рік зумів відкласти 40 тисяч доларів, або мільйон гривень. Цих грошей вистачило на трикімнатну квартиру з каміном та непоганим ремонтом”, – каже Денис.

Чоловік досі перебуває в Ізраїлі. Каже, збирає на авто та кругосвітню подорож.

“Тут важко морально але моя поїздка була варта того”, – підсумовує чоловік.

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.