Україна витратить 300 млрд гривень на ремонт головних доріг за три роки

Кабінет Міністрів затвердив державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 року. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, передають Українські Новини.

Відповідно до тексту документа, який має агентство, метою програми є створення сучасної мережі доріг, що дозволить покращити якість і збільшити обсяг вантажних і пасажирських перевезень, розширити транзитний потенціал і покращити інвестиційний клімат у країні.

Програма передбачає відновлення й розвиток мережі доріг державного значення й мостів за принципом із заходу на схід, поетапне впровадження довгострокових контрактів (5-7 років) на експлуатаційне утримування доріг, завершення об’єктів незакінченого будівництва високого ступеня готовності.

Очікується, що реалізація програми дозволить покращити стан 5,936 тис. км доріг на основних маршрутах і побудувати й реконструювати ще 756,61 км доріг за рахунок міжнародних організацій і концесій.

Орієнтовний обсяг необхідних коштів для реалізації програми – 298,349 млрд гривень, у тому числі 178,111 млрд гривень – коштів державного бюджету.

Планується, що будівництво нових доріг і реконструкція існуючих буде проходити за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій і інвесторів, а ремонт і експлуатаційне утримування – за рахунок коштів держбюджету.

Як повідомляли Українські Новини, траса “Одеса-Київ” опинилася в жахливому стані після зими.

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *