Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу глави держави.

Ключовим питанням розмови стала роль ООН у боротьбі з пандемією коронавірусу у світі та підтримка України. Також сторони обговорили продовження реформ та переговори з міжнародними партнерами у зв’язку з цим.

“Ми в постійному діалозі з Міжнародним валютним фондом. Впевнені, що найближчими тижнями знайдемо повне розуміння й підпишемо меморандум про розширену програму. Паралельно ми ведемо переговори зі Світовим банком та іншими партнерами щодо фінансування у ці складні часи. Нам потрібні гроші на підтримку малого та середнього бізнесу та на підтримку нашої економіки”, – зауважив Зеленський.

Президент наголосив, що Україна підтримує Глобальний план гуманітарного реагування ООН, який спрямований на надання допомоги з протидії COVID-19 і завдяки якому наша держава зможе одержати фінансову підтримку.

“Для України важливо отримати фінансову підтримку в рамках цього Плану у сумі передбачених 165 мільйонів доларів США”, – зазначив він.

Сайт не фінансується ні державою, ні міжнародними грантами. Читай, аналізуй, поширюй! З повагою, редактор незалежного інформаційного дайджесту «Україна – це ТИ».

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.