Без води, світла і опалення – саме так розквартирували військових, які щойно повернулися після тижня інтенсивних артилерійських навчань на полігоні.

Місце, куди навіть худоба не захоче заселятися – саме там розквартирували військових, які щойно повернулися після тижня інтенсивних артилерійських навчань на полігоні Широкий лан. Діло було на Одещині у розташуванні окремого артилерійського полку військово-морських сил України.

Замість довгоочікуваного відпочинку та гарячого душу, бійці отримали барак без води, світла і опалення, а спати, коли на вулиці сніг та мороз, довелося просто на бетонній підлозі у спальниках. Екстремальна ночівля не минулася безслідно: хлопці почали хворіти.

Один з бійців відзняв “теплий” прийом, який хлопцям організували після повернення з навчань, і відважно виклав у мережу. Відео, на якому видно відверто нелюдські умови проживання, викликало хвилю обурення у цивільних.

Військові начальники вигадували причини, які би переконали усіх, що хлів після полігону – це цілком прийнятно. Командування переконує: ці військові – контрактники, й самі могли б орендувати собі квартири, а їм від щирого серця виділили дах над головою. Проте закон стверджує зовсім протилежне: контрактників мусять забезпечити гуртожитком або ж компенсувати оренду житла. А на гуртожиток той хлів не схожий аж ніяк…

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.