Політична партія Юлії Тимошенко “Батьківщина” незаконно використала фотографію відомого українського шоу-мена Сергія Притули у своїй рекламі. Він обурився таким нахабством та дав політикам 24 години на публічне вибачення.

Про це він написав у своєму Facebook.

“Зараз я доберусь до готелю і від…ю на своїй офіційній сторінці волинську “Батьківщину”. А потім, маю надію, з ними те ж саме зробить центральний офіс. Бо якщо вони цього не зроблять, я і їх від…у!”, – йдеться у дописі.

Через короткий час на сторінці Притули з’явилась офіційна заява до “Батьківщини”.

“Справа ж не в тому, що я зібрав не 7,5 а понад 30 млн. І навіть не в тому, що раз вже автор цього посту так пишається мною, то міг би розмістити мої волонтерські банківські реквізити для подальшого збору коштів. Справа в тому, що штаб ВО “Батьківщина” Волинь замість того, щоб перекинути мені трохи грошей на армію, вбухав їх у рекламу абсолютно маніпулятивного допису з поєднанням моєї пики і свого політичного бренду”, – пише Притула.

Далі він детально пояснив, як діятиме у разі, якщо “Батьківщина” публічно не вибачиться та не заявить про непричетність його до політичної сили.

“Значить слухайте сюди уважно, мої синьоокі волинські соловейки. “Використання зображень, фото публічних осіб, які не мають відношення до політичних організацій на їх офіційних сторінках в мережі Інтернет може розцінюватись, як дезінформація. Зважаючи на те, що ця публікація була розрекламована, маніпуляція є свідомою та може мати на меті введення в оману читачів, у яких виникає асоціативний ряд, що Сергій Притула має відношення до ВО Батьківщина – Волинь, або ж здійснює свою волонтерську діяльність з політичною метою.
Зважаючи на те, що Сергій, здійснює свою волонтерську діяльність через збір коштів від громадян, бізнесменів, політична заангажованість може нанести шкоду його діловій репутації та зашкодити і пошуку ресурсів на потребу фронту”, – ось так розумна людина розписала мені своє бачення того, що ви зробили.  Бо у моєму випадку трактування було набагато коротшим: «якісь ган..ни вирішили попіаритись на фоні 5-ти років моєї волонтерської діяльності”, – йдеться у дописі.

“Це були не простих 5 років для мене особисто. І сивини в моїй бороді за ці роки додалось не тільки тому, що я старію і в мене багато концертів, а й тому, що було багато чого пережито пов’язаного саме з війною. І тут на горизонті намальовується якась політична організація, яка спокійно собі примазується до моїх безсонних ночей, нервів, страхів і понад п’Ять млн особистих коштів. “Поважаєш? Став лайк!”. Чуєте ви, “сердечники”! Ви що собі дозволяєте? Я вас щось за цих п’ять років на кілометр не бачив з пропозицією допомогти моїм волонтерським проектам. Ви якого біса мою пику під свої знамена запхали? Я спеціально для таких довбнів як ви на своїй сторінці пояснював, чому я, як волонтер, тримаюсь від політики подалі! Бо це шкодить волонтерству! А ви зараз що робите, ідіоти?! Ви хоч там у штабі розумієте, що вклавши гроші у рекламу цього повідомлення ви автоматично без мого дозволу використали моє зображення у рекламних матеріалах. Як ви країною збираєтесь керувати, якщо ви на рівні повідомлення у Фейсбуці стільки дров наламали?!! Вас по судах затаскати, щоб розширити кругозір та життєвий досвід?”, – наголосив він.

Він порекомендував політикам виставляти свої фото і щоб люди їх лайкали за справи, або навпаки, посилали.

“Моє зображення я дозволяю на вашій сторінці виставити ще виключно 1 раз. Поряд з текстом:
“ВО «Батьківщина” Волинь щиро перепрошує у волонтера Сергія Дмитровича Притули за те, що без його відома його зображення та недостовірна інформація про обсяг зібраних ним коштів на допомогу Армії, були некоректно використані у повідомленні на нашій сторінці у Фейсбук. Сергій Дмитрович не є членом ВО “Батьківщина” і конкретно ВО “Батьківщина” Волинь ніколи не допомагала пану Притулі у його волонтерській діяльності. Щиро дякуємо пану Сергію за його доброту і милосердя по відношеню до ВО “Батьківщина” Волинь та просимо Божої ласки та Ангела охоронця на кожній життєвій стежині для цього гідного сина українського народу”! Фотографію візьміть з інтернету. Ви вже показали, що вмієте це зробити”, – заявив Притула.

Також він окремо звернувся до центрального апарату “Батьківщини” з вимогою публічно засудити таку маніпулятивну діяльність та дав на це 24 години.

“Як буде покарано винних у інциденті теж цікаво, але то вже на ваш розсуд. Мене цікавить ваше публічне дистанціювання від мене і від тих, хто вас підставив у філії. Якщо в межах 24 годин офіційне вибачення не з’явиться на сторінці ФБ волинської Батьківщини, я урочисто обіцяю відступити від свого принципу аполітичності і візьмюсь за вас зі всім своїм завзяттям. Сподіваюсь, ви розумієте, що завзяття у мене багацько! Ви маєте зрозуміти, що я не дозволю “юзати” своє ім’я і свою репутацію жодному політику в період передвиборної кампанії! Я буду стежити за кожним вашим “косяком” і використаю свій майже 500-тисячний Фейсбук ресурс, щоб доносити людям кожен факт вашої недолугості. А буде мало, підключу ще своїх 500 000 у інстаграм. А буде мало, то звернусь до своїх колег волонтерів, які будуть солідарні зі мною, як і я часто солідарний з ними. Бо ви зараз не Притулу хотіли “поюзати”, ви весь волонтерський рух хотіли раком поставити. А зараз може вийти навпаки. Бо спільно волонтери виставлять проти вас мільйони своїх геть не дурних фоловерів. Буде війна, яка нам не буде коштувати багато грошей та зусиль. А вам доведеться дуже сильно відволікатись. І по часу і по грошах. Але ви можете цього уникнути. Просто вибачтесь.
Коротше. Перепрошую за ультимативність мого до вас звернення, просто іншої форми до людей у яких немає совісті я поки не можу підібрати”, – підсумавав волонтер.

“24 години. Час пішов! P.S. Я не блефую”, – додав він.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко зустрілася з екс-лідером Каталонії Пучдемоном.

Народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Володимир Ар’єв заявив, що зустріч лідерки “Батьківщини” Юлії Тимошенко з каталонським Карлесом Пучдемоном дає сигнал всім сепаратистам, що вона готова з ними говорити напряму.

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.