У справі про стрілянину на посту на Одещині сплив дивний нюанс

Після збройного нападу на вантажному пункті контролю ваги авто на Київській трасі в Одеській області з місця злочину зникли гільзи.

Таку заяву зробила активіста Олеся Голодок, яка раніше також опублікувала на своїй сторінці в Facebook відео з камер спостереження. За її словами, до зникнення боєприпасів причетний інспектор Патрульної поліції Одещини Олександр Латиш.

“Якимось дивним чином розстріляли людей на посту саме в його зміну. І ще більше дивує, що саме після його появи на місці злочину, зникли гільзи. Гільзи були зафіксовані у прямому ефірі”, — підкреслила вона.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Голодок стверджує, що раніше він перешкоджав роботі інспекторів “Укртрансбезпеки”.

Інша жінка-очевидець розповіла, що почула стрілянину і вибігла на вулицю. Вона побачила людей, котрі почали трощити машини.

У свою чергу, речник ГУ НП в Одеській області Руслан Форостяк уточнює, що в справі з’явилося дуже багато питань, тому воно вимагає ретельного розслідування.

“Питання, що це за активісти стоять разом з” Укртрансбезпекою “, годуються за їх рахунок, проживають, і взагалі ведуть діяльність? Як так вийшло, що світло і камери відключені було саме в” Укртрансбезпеці “на ваговому комплексі саме під час нападу?” – запитав він.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

За його словами, незабаром відповіді на ці питання будуть знайдені.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *