У штабі Зеленського вже дали задній хід щодо дебатів з Порошенком

Дебати перед другим туром виборів президента, на які після оголошення результатів екзит-полів першого туру погодився кандидат у президенти Володимир Зеленський, можуть не відбутися, якщо у штабі лідера перегонів вирішать, що це “не потрібно самим виборцям”.

Про це заявив  політтехнолог та спікер штабу Зеленського Дмитро Разумков, передає “Тиждень”.

“Питання у тому, чи це потрібно, а крім того, дуже не хочеться іти на поводу в когось. Коли тебе намагаються затягнути у цей процес, бо думають, що розумніші”, – сказав Разумков.

На запитання про умови та формат дебатів він відповів: “Немає в нас умов. Якщо це треба українському виборцю, а це дуже просто показує соціологія, то це раз-два”.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

“У 2010-му та 2014-му [роках] дебатів не було, і тоді це ніяк не вплинуло на вибори. При всій повазі, але ви не ставили цих питань ані Януковичу з Тимошенко, ані Порошенку. Ви і сьогодні не ставите цих питань ані Порошенку, ані Тимошенко”, – зазначив представник Зе-штабу.

На пряме запитання кореспондента “Тижня”, чи вважають у штабі Зеленського, що дебати виборцю не треба, Дмитро Разумков відповів так: “Вони чудово знають, що наші опоненти – чудові оратори, дебатери та роздавачі обіцянок. Гірше з виконавцями. Тому я пропоную піти від зворотнього. Хай вони спочатку відзвітують, що зробили (не те, що вони на площах зі сцени кажуть), а потім перейдемо до дебатів та обіцянок”.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Раніше Зеленський заявив, що готовий прийти на дебати між першим і другим туром, зазначає Новинарня.

Як відомо, перед першим туром Зеленський уникав прямих ефірів і проігнорував запрошення на кандидатські дебати.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *