У Росії втопили трактор при спробі витягнути кран, який рятував бензовоз: фото

На річці Лена в Іркутській області Російської Федерації потонув трактор, який намагався звільнити автокран, що потонув раніше в прагненні дістати бензовоз, який провалився ще раніше.

Про це повідомляє прес-служба регіонального управління Міністерства надзвичайних ситуацій (МНС) РФ.

Відзначається, що рятувальники обурені діями місцевих жителів і бездіяльністю влади.

“Залишається відкритим питання, чи встигне місцева влада втопити всю важку техніку в районі, перш ніж почує заклики співробітників МНС серйозно зайнятися питаннями безпеки на водних об’єктах?” – сказано в повідомленні.

Так, влада регіону проігнорувала рекомендації інспекторів про посилення боротьби з нелегальними льодовими переправами, які становлять небезпеку.

Читайте также:  Пенсійному фонду не вистачає коштів для підвищення пенсій з 1 грудня попри заяви Шмигаля

Разом з тим, уточнюється, що рятувальники спочатку планували дістати бензовоз і автокран за допомогою лебідок, але місцеві жителі вирішили задіяти 25-тонний трактор. Бензовоз “Урал” пішов під лід 10 січня, коли водій намагався перетнути Лену через нелегальну переправу.

Він вибрався з кабіни, а власник направив в річку автокран, який теж провалився і “буквально встав на цистерну”. При провалі стався розлив палива на площі близько 600 квадратних метрів. Рятувальники в понеділок, 15 січня, зібрали більше семи тонн нафтопродуктів.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *