У Мінрегіоні заборонили встановлювати газові котли у новобудовах

У Міністерстві регіонального розвитку заборонили розміщувати індивідуальні газові котли з відкритими та закритими камерами згоряння в нових квартирах. Це визначено в нових державних будівельних нормах (ДБН).

Про це пише міністр Геннадій Зубко. Розміщувати газові котли можна лише в будинках до трьох поверхів, а сумарна їх потужність не повинна перевищувати 30 кіловат. «У приміщеннях кухонь, інтегрованих у структуру житлової кімнати, допускається встановлення лише теплогенераторів із закритою камерою згоряння. Теплова потужність конвекторів не повинна перевищувати 7,5 кВт, при цьому приміщення повинні обладнуватись контролем довибухових концентрацій газу на рівні 20% нижньої концентраційної межі поширення полум’я», – пише Зубко, як передає The Village.

Раніше встановлення газових котлів у будинках ніяк не регулювалось. Нові правила повинні зменшити кількість вибухів у багатоквартирних будинках, йдеться в повідомленні. Нові норми ДБН також дозволяють утеплювати будинки та переплановувати квартири без дозвільних документів.

Читайте также:  Перші таблетки від COVID-19 схвалили в ЄС

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *