Житель Канади Ед Трист (Ed Trist), який живе недалеко від Онтаріо, під час поїздки з родиною зустрів на дорозі двох диких рисей. Він стверджує, що рисі – досить поширені тварини для тих країв, але зазвичай побачивши людину вони одразу тікають, повідомляє TJournal.

В цей день рисі не стали тікати, так як вони були зайняті криком один на одного “людськими” голосами.

Трист і його сім’я спостерігали за подіями приблизно 10 хвилин. Весь цей час тварини видавали дивні звуки, але не нападали один на одного. Ед зняв кілька хвилин “суперечки” між тваринами і це відео вже стало вірусним.

Користувачі соцмереж жартома зазначили, що з такими ж дивними вигуками вони зустрічалися і в побутових ситуаціях: наприклад, під час бійки підлітків або сварки брата і сестри, чия черга грати на Xbox. Деякі коментатори навіть припустили, що відео переозвучили.

Глава ветеринарної служби зоопарку Assiniboine Park Кріс Енрайт (Chris Enrіght) підкреслив унікальність відео: дикі рисі уникають людей, тому їх дуже складно зняти в природному середовищі існування. На його думку, зіткнення могло стати частиною шлюбного періоду тварин. У 2017 році видання National Geographic в подібному відео зазначало, що так рисі сперечаються за територію.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.