У Львові на зустріч з Порошенком людей звозили на шкільних автобусах з усієї області

На зустріч з президентом України Петром Порошенком на “Арену Львів” людей з усієї області звозили автобусами “Школяриками”.

Бюджетна “сфера” була задіяна на всі 100 процентів до “обслуговування” сьогоднішнього, 23 лютого, візиту Петра Порошенка на Львівщину.

Зокрема, за інформацією редакції, були залучені – явно не за призначенням – не лише автобуси “Школярики”. Щоб “Арена Львів”, де пройшло засідання Ради регіонального розвитку Львівщини, не виглядала порожньою, на подію вранці вихідного дня масово зігнали бюджетнків, зокрема, освітян.

З фото, які отримала редакція, видно, що вище і середнє чиновництво, приїхало на власних авто, а от рядових вчителів, медиків та дрібних службовців довезли на “Школяриках”.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Постає питання: чому передвиборчий піар президента відбувається коштом платників податків? При чому платники податків за цю виставу вже заплатили двічі. Спершу для шкіл закупили у концерні “Богдан”, що належить Петрові Порошенкові, “Школярики”, а тепер їх використовують, щоб звозити масовку під президента.

Жми! Подписывайся! Поделись! Читай только лучшее!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *