У Львові активісти та воїни АТО вимагають від поліції покарати кримінального авторитета “Вову Морду”

У Львові активісти кількох десятків місцевих громадських організацій та воїни АТО, сьогодні, 21 грудня, провели протестну ходу, присвячену 5-ій річниці Революції Гідності.

Про це повідомили учасники акції протесту.

Протестувальники зачитали лист-звернення  під обласним управлінням Нацполіції Львівщини, в якому вимагали здійснити справедливе, прозоре та ефективне розслідування злочинів, вчинених під час революції відомим кримінальним авторитетом Володимиром Дідухом, знаним за прізвиськом “Вова Морда”.

“Всім відомо, що він винаймав “тітушок”, відправляв їх на Майдан та давав вказівки щодо вбивства громадських активістів. Він викрадав людей з Майдану, погрожував сім’ям тих людей, сьогодні він побоявся розправи і втік зі Львова. Ми знаємо, що ця “нечисть” спілкується з посадовими особами центрального апарату управління поліції, ми знаємо про те, що він всім хизується, що він виконує вказівки олігархату. Але ми знаємо і те, якщо ви це не припините – ми проведемо очищення Львівщини без вас”, – йдеться у листі, що його зачитали активісти.

Лист-звернення адресований Адміністрації Президента України, Генпрокуратурі та першому заступнику голови Нацполіції України Аброськіну В.В.

Зазначимо, що сьогоднішня акція протесту розпочалася під стінами Львівської обласної прокуратури. Тут громадські активісти розповіли, що вони вимагають покарати винних у вбивствах на Майдані.

Після своїх виступів активісти рушили пішою ходою вулицями міста, скандуючи: “Патріотизм не купити” та “Разом ми сильні”, до приміщення Національної поліції у Львівській області. 

Далі – пікетувальники прийшли під приміщення Львівської міської ради. Тут вони запалили фаєри та розклали символи Революції гідності – бруківку та каски.

Згодом у супроводі поліції громадськість зупинилася під стінами Львівської обласної державної адміністрації. Активісти вкотре наголосили, що не можна забувати про злочини часів Майдану.

Опісля – протестувальники, зокрема і воїни АТО, рушили у редакцію видання Zaxid.net, яке за їхніми словами необ’єктивно висвітлює діяльність ветеранських громадських організацій та часто оббріхує активістів. Спершу мітингарі зупинились перед приміщенням, де знаходиться редакція. Вони вимагали, щоб до них вийшов головний редактор ЗМІ, яке за офіційними даними належить Катерині Кіт-Садовій, дружині мера Львова. Пікетувальники скандували: “Онисько, виходь!”.

Джерело: vgolos.com.ua

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *