Некомерційний медичний центр “100% життя” відкрила Всеукраїнська мережа ЛЖВ напередодні Міжнародного дня пам’яті людей, померлих від СНІДу – 18 травня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Відзначається, що клієнтом центру став Елтон Джон. Кожен може підписати декларацію з сімейним лікарем центру і отримати якісне обслуговування відповідно до державної програми медичних гарантій.

“Медичний центр” 100% життя “називають простором 100% толерантності для всіх пацієнтів: тут будуть надавати медичну допомогу нового для України якості ВІЛ-позитивним пацієнтам, людям із груп ризику, а також всім іншим киянам”, – йдеться в повідомленні.

У медичному центрі приймають лікарі загальної практики сімейної медицини, а також вузькі фахівці – інфекціоністи, невропатолог, нарколог, психіатр, дерматовенеролог, гінеколог і т.д., функціонує палата тимчасового перебування пацієнтів та маніпуляційний кабінет.

У центрі можна здати різні категорії аналізів, в тому числі експрес-тест на ВІЛ. При отриманні позитивного результату пацієнт отримає консультацію психолога та допомога соціального працівника в подальшому супроводі. Центр знаходиться за адресою: вул. Межигірська, 87а.

Нагадаємо, раніше Уляна Супрун запропонувала скасувати флюорографію як спосіб боротьби з туберкульозом, замінивши її на анкетування у сімейного лікаря.

Крім того, Супрун заявила, що діагноз “вегето-судинна дистонія”, який часто ставлять українські лікарі, фальшивий, оскільки його не існує в міжнародній медицині.

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.