Народний депутат від фракції БПП Максим Саврасов, представник штабу Петра Порошенка, прокоментував пропозицію Володимира Зеленського Юлії Тимошенко бути незалежним арбітром і ведучою його дебатів з Петром Порошенком.

«Не можу сказати, що Юлія Володимирівна була незаангажована протягом кампанії. По-перше, вона всю критику зосередила на нашому кандидаті. По-друге, ми побачили, що в багатьох комісіях, виборчих і дільничних, комісії від кандидата Зеленського подавались від штабу Юлії Володимирівни… Не можна сказати, що це не заангажований кандидат.

Тобто це ще один крок, щоб уникнути дебатів», — сказав Саврасов. Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський покликав Петра Порошенка на дебати перед другим туром президентських виборів і дав йому 24 години на рішення.

Зеленський наголосив, що дебати мають відбутися на НСК «Олімпійський», у присутності усіх охочих журналістів і каналів. Спочатку в БПП відповіли, що Петро Порошенко не буде влаштовувати дебати з Зеленським. Згодом Порошенко записав відеозвезрення, у якому погодився на дебати.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

 

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.